Zájazd seniorov do Viedne
Pozývame seniorov s trvalým pobytom v našej mestskej časti na výlet do Viedne, ktorý sme pripravili v rámci mesiaca úcty k starším. Čaká vás plavba loďou Twin City Liner po Dunaji a prehliadka historického centra Viedne so sprievodcom.
Twin City Liner druhej generácie je špičkový rýchlokatamaran, ktorý spája hlavné mestá Bratislavu a Viedeň cez rieku Dunaj od roku 2019. Je to moderná loď, vďaka ktorej zažijete rýchlu, bezpečnú a komfortnú plavbu do Viedne. Počas výletu loďou sa môžete kochať nádhernými výhľadmi na hrad Devín či mestečko Hainburg. V nepriaznivom počasí si plavbu loďou do Viedne môžete vychutnať z vnútornej paluby, v prvotriednych sedadlách a s panoramatickými oknami, vďaka ktorým nebudete ukrátení o jedinečný výhľad.
Prihlásiť sa môžete osobne na Klientskom centre mestskej časti Bratislava-Lamač alebo telefonicky na čísle 02/64 78 00 65.
Počet miest je obmedzený.
- Kedy: 24. septembra 2025 (streda)
- Poplatok: 15 EUR
