Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Oznámenie o vyhlásení voľby miestneho kontrolóraVytlačiť
 

Miestne zastupiteľstvo mestskej časti Bratislava – Lamač vyhlasuje voľbu miestneho kontrolóra mestskej časti Bratislava – Lamač.

Odovzdanie písomnej prihlášky kandidáta na výkon funkcie aj s ostatnými požadovanými dokladmi je najneskôr do 04.09.2019 do 12.00 hod. do podateľne Miestneho úradu mestskej časti Bratislava – Lamač, Malokarpatské nám. č. 9, 841 03 Bratislava v zalepenej obálke s označením „VOĽBA MIESTNEHO KONTROLÓRA“, s poznámkou „NEOTVÁRAŤ“ alebo kandidát môže zaslať svoju písomnú prihlášku v zalepenej obálke prostredníctvom poštovej prepravy na adresu: Miestny úrad mestskej časti Bratislava – Lamač, Malokarpatské nám. č. 9, 841 03 Bratislava s viditeľným označením na obálke: „VOĽBA MIESTNEHO KONTROLÓRA“, s poznámkou „NEOTVÁRAŤ“, pričom prezenčná pečiatka podateľne na obálke musí byť s najneskorším dátumom 04.09.2019. Na prihlášky kandidátov na výkon funkcie doručené po tomto dátume sa nebude prihliadať.

Ostatné náležitosti prihlášky a ďalšie podrobnosti o spôsobe a vykonaní voľby miestneho kontrolóra mestskej časti Bratislava – Lamač si môžete prečítať v prílohe oznamu.


 
 

Za obsah zodpovedá
webmaster

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka