Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Výzva pre bezplatné poradenstvo pri udržateľnej obnove bytových domov súkromnom vlastníctve Vytlačiť
 

Poradenstvo je zabezpečené ako pokračovanie európskeho projektu EPOurban. Realizuje sa prostredníctvom poradenského tímu konzultantov, z oblastí ktoré priamo súvisia s problematikou obnovy bytových domov. Bytové objekty musia byť v súkromnom vlastníctve (nie obecné).

Ako poradenstvo funguje:

Zástupca bytového domu (správca, zástupca spoločenstva vlastníkov bytov a pod. ) prihlási objekt do projektu pre bezplatné poradenstvo prostredníctvom prihlasovacieho formuláru.

Po dohodnutí termínu sa zrealizuje prvotná obhliadka objektu poradenským tímom. Pri osobnom stretnutí sa definujú problémy a okruh záujmu o poradenstvo.

Vypracuje sa prvotný výstup tímu konzultantov na základe realizovanej obhliadky a informácii od vlastníkov (zástupcov) bytového domu. Tento sa odovzdá a podľa potreby sa pristúpi k doplňujúcej obhliadke prípadne upresnenia výstupného elaborátu.

Vo výstupe je vyslovený komplexný názor na optimálne riešenia a problémy danej stavby, tak aby ich vedeli vlastníci ďalej použiť ako podklad pri následnom riešení udržateľnej obnovy bytového domu vo vzťahu k projektantom resp. stavebným spoločnostiam.

poradenstvo3web.jpgporadenstvo1web.jpg


 
 

Za obsah zodpovedá
webmaster

dnes je: 26.6.2019

meniny má: Adriána

ÚvodÚvodná stránka