Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Zmena liniek MHD v Lamači!Vytlačiť
 

Počas trvania prác a uzávierky križovatky budú vodiči autobusov premávať po obchádzkových trasách nasledovne:

Linka č. 130

- smer Krematórium: za zastávkou Lediny pokračuje po trase Hodonínska, Podháj, Cesta na Klanec, otočka Lamač, kde sa od zastávky Lamač-nástupište napojí na svoju trasu.

Obslúži zastávku Vrančovičova (ako linky č. 30, 37), neobslúži STOP ZÓNU Vrančovičova.

- smer Patrónka, Kaufland: za zastávkou Lamač-výstupište pokračuje obratom cez otočku Lamač po trase Cesta na Klanec, Podháj, Hodonínska, kde sa od zastávky Vrančovičova napojí na svoju trasu.

Neobslúži STOP ZÓNU Vrančovičova.

Linka č. N37

-smer Záhorská Bystrica: za zastávkou Lediny pokračuje po trase Hodonínska, Podháj, Cesta na Klanec, obratisko Lamač, kde sa od zastávky Lamač-nástupište napojí na svoju trasu.

Obslúži zastávku Vrančovičova (ako linky č. 30, 37).

-smer Hlavná stanica: za zastávkou Lamač-výstupište pokračuje obratom cez ootočku Lamač po trase Cesta na Klanec, Podháj, Hodonínska, kde sa od zastávky Vrančovičova napojí na svoju trasu.

Vodiči liniek č. 130 a N37 obsluhujú zastávky Bakošova, Podháj, Studenohorská, Klanec a Lamač len v správnom smere jazdy.

Vodiči školského spoja č. 2 jazdia v prípade zachádzky cez Lamač obdobným spôsobom ako linky č. 130 a N37.

Od 7. októbra 2017 (sobota) bude zastávka Vrančovičova v smere do mesta presunutá približne 100 m za svoju stálu polohu od 06:00 h.

Od 9. októbra 2017 (pondelok) bude zastávka Vrančovičova v smere z mesta presunutá približne 50 m za svoju stálu polohu od začiatku dennej premávky.


 
 

Za obsah zodpovedá
webmaster

dnes je: 21.1.2019

meniny má: Vincent

ÚvodÚvodná stránka