Referent/ka rozpočtu a účtovníctva

16.06.2021

Miesto práce
Mestská časť Bratislava-Lamač

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ihneď

Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 1070 EUR + nárast platu po skončení skúšobnej lehoty + odmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie účtovníctva zameraného na verejnú správu v zmysle právnych predpisov SR (vedomosť právnych predpisov a postupov v oblasti rozpočtových pravidiel a financovania verejnej správy)

• príprava a sledovanie rozpočtu vrátane vyhodnocovania jeho plnenia podľa rozpočtovej a funkčnej klasifikácie

• zabezpečovanie, organizácia, kontrola včasného a správneho obehu účtovných dokladov v zmysle interných predpisov, kontrola vecných a formálnych náležitostí účtovných dokladov

• príprava metodických pokynov a interných smerníc usmerňujúce mechanizmy týkajúce sa účtovníctva

• inventarizácia aktív a pasív organizácie vrátane vypracovania inventúrneho súpisu majetku

• zostavovanie účtovnej závierky, konsolidovanej účtovnej závierky a účtovných výkazov

• spolupráca s rozpočtovými organizáciami pri konsolidácii a vzájomných vzťahoch

• zostavenie návrhu záverečného účtu

• zabezpečovanie účtovníctva a rozpočtovníctva v systéme RIS.SAM, spracovanie výkazov o plnení rozpočtu v systéme RIS.SAM

• vybavovanie bežnej korešpondencie v rámci pridelenej oblasti

Zamestnanecké výhody, benefity

• stravovacie poukážky v hodnote 4,50 EUR
• poskytovanie stravovacích poukážok aj za obdobie dovolenky
• 37,5 hod. týždenný pracovný čas
 • 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

Informácie o výberovom konaní

Znalosť špecifík účtovania a rozpočtovania verejnej správy je výhodou, nie však podmienkou pre uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Adresa spoločnosti

Malokarpatské námestie 9
84103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Kučerová
 E-mail: personalne@lamac.sk