Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5

Poslanci za Lamač v hl. meste SR BA a BSK

Poslanec Mestského zastupiteľstva hlavného mesta SR Bratislava za MČ Bratislava-Lamač

Mgr. Ing. Radoslav Olekšák

Mgr. Ing. Radoslav Olekšák

Mobil: +421 911 755 971

E-mail: roleksak@gmail.com

www: lamac.sk

SMER – SD, SNS, SZS, SMS


 

 

 

Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislava

Mestské zastupiteľstvo má 45 poslancov volených obyvateľmi hlavného mesta v priamych voľbách na štvorročné obdobie. Postavenie Mestského zastupiteľstva hl. m. SR Bratislavy upravuje článok 14 Štatútu hlavného mesta SR Bratislavy. Počet poslancov volených v jednotlivých mestských častiach určí mestské zastupiteľstvo pred voľbami podľa podielu obyvateľov mestskej časti na celkovom počte obyvateľov hlavného mesta, pričom každá z nich má v mestskom zastupiteľstve aspoň jedného poslanca.


 

Poslanec zastupiteľstva Bratislavského samosprávneho kraja za MČ Bratislava - Lamač

Ing. Peter Šramko

Ing. Peter Šramko

Mobil: +421 905 789 304

E-mail: sramko@lamac.sk

KDH, SaS, SDKÚ-DS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, SIEŤ


 

 

 

Zastupiteľstvo Bratislavského samosprávneho kraja

Zastupiteľstvo je zbor zložený z poslancov samosprávneho kraja zvolených v priamych voľbách. Spôsob voľby poslancov zastupiteľstva ustanovuje osobitný zákon. Zastupiteľstvo určí počet poslancov na celé volebné obdobie v pomere 12 000 až 15 000 obyvateľov na jedného poslanca a určí volené obvody podľa osobitného zákona. Funkčné obdobie zastupiteľstva sa skončí zložením sľubu poslancov novozvoleného zastupiteľstva. Zastupiteľstvu je vyhradené rozhodovať o základných otázkach samosprávneho kraja.


 

TV BRATISLAVA, City TV

dnes je: 19.2.2018

meniny má: Vlasta

webygroup
ÚvodÚvodná stránka