Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Členstvo v odborných komisiách - aktualizáciaVytlačiť
 

Vážení Lamačania,

vzhľadom na otázky niektorých z Vás, ktoré sa týkajú formálnych náležitostí dokumentov súvisiacich s prejavením záujmu o členstvo v odborných komisiách pôsobiacich pri miestnom zastupiteľstve Vám oznamujeme, že jedinou podmienkou je doručenie Vašej žiadosti, spolu s profesijným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov (e-mailom alebo osobne do podateľne) vo forme a úprave akú sami uznáte za vhodnú. Zvládne to každý z Vás aj bez pomoci, či akýchkoľvek návodov. Ubezpečujeme Vás, že každou žiadosťou sa budeme zaoberať a v prípade ak ktorákoľvek jej náležitosť chýba, vyzveme Vás na doplnenie. Žiadna z nich neskončí v koši.

Termín, do ktorého je možné zasielať žiadosti je 31.12.2018.

K samotnému spôsobu a dátumu výberu kandidátov za členov komisií zdôrazňujeme, že v súčasnosti ešte nie je známe, aký postup vo vzťahu k voľbe členov komisií zvolia poslanci miestneho zastupiteľstva. V prípade, ak budú známe nové skutočnosti týkajúce sa samotného výberu členov komisií budú o nich upovedomení všetci prípadní záujemcovia o členstvo.

Vaša aktivita nás mimoriadne teší a vážime si ju. Ďakujeme.


 
 

Za obsah zodpovedá
webmaster

dnes je: 21.8.2019

meniny má: Jana

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka