Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Zoznam komunikácií s možnosťou vyhradeného parkovacieho miesta

Zoznam ulíc na ktorých je možné prenajať vyhradené parkovacie miesta

  • Studenohorská
  • Heyrovského
  • Na  barine
  • Bakošova
  • Borinská/Studenohorská -areál bývalé Zberné suroviny

Vzhľadom na obmedzené možnosti prenájmu vyhradených parkovacích miest na ulici Studenohorská, je možné prenajať parkovacie miesta len pred vchodmi 1 - 15, 2A, 2B, 2C, 85 - 91. Pred inými vchodmi sú kapacity naplnené. V prípade, že máte záujem o prenájom vyhradeného parkovacieho miesta pred iným vchodom v predmetnej lokalite, je potrebné si podať žiadosť  o povolenie nájmu vyhradeného parkovacieho miesta, ktorá bude zaevidovaná (s písomným súhlasom o zaradenie do poradovníka ) aj zaradená do poradovníka čakateľov a v prípade, že sa uvoľní parkovacie miesto, bude žiadateľ kontaktovaný zamestnancom MÚ MČ Ba - Lamač.

Na ulici Heyrovského je možnosť prenájmu vyhradeného parkovacieho miesta na parkoviskách oproti bytovým domom na ulici Heyrovského 6, 8, 10, maximálne však je možné prenajať 30% z celkového počtu parkovacích miest.

Na Barine, po opätovnom dôkladnom prieskume kapacity parkovacích miest na ulici Na Barine, nie je možné prideliť vyhradené parkovacie miesta.

Bakošova ulica je už v správe Mestskej časti Bratislava - Lamač a je možné prideliť vyhradené parkovacie miesta na tejto ulici.

Za pochopenie vopred ďakujeme.

Tlačivá k parkovaniu


 

Za obsah zodpovedá
webmaster

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka