Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Výzva pre občanov Lamača - odborné komisieVytlačiť
 

Vážení Lamačania,

v súvislosti s uskutočnenými komunálnymi voľbami v nedávnom období, budú v nadchádzajúcom období kreované odborné komisie pôsobiace pri miestnom zastupiteľstve mestskej časti ako jeho poradné orgány.

Z uvedeného dôvodu si dovoľujeme požiadať obyvateľov našej mestskej časti, ktorí majú odbornosť, prípadne prax z pôsobenia v oblastiach financií, dopravy, stavebníctva, architektúry, sociálnych a zdravotných služieb, bezpečnosti, životného prostredia, kultúrnych, vzdelávacích, športových aktivít a školstva a majú záujem podieľať sa na činnosti odborných komisií  a zúčastňovať sa tvorby politík mestskej časti v uvedených sférach, aby zasielali svoje žiadosti a profesijné životopisy spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov na adresu: podatelna@lamac.sk, prípadne ich doručili osobne do podateľne miestneho úradu mestskej časti na adresu: Malokarpatské nám. č. 9, 841 03 Bratislava.

Za Vašu spoluprácu a prejavený záujem Vám vopred ďakujeme.      


 
 

Za obsah zodpovedá
webmaster

dnes je: 17.7.2019

meniny má: Bohuslav

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka