Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Stanovisko k peňažným poukazom v schránkachVytlačiť
 

Vážení Lamačania,

v priebehu uplynulých dní roznášali s najväčšou pravdepodobnosťou dve, zatiaľ nestotožnené osoby, do poštových schránok Vašich bytových domov peňažné poukazy na úhradu finančných prostriedkov spolu s identifikačnými údajmi Ing. G. Bizoňovej - poslankyne Miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava - Lamač. Spomínané osoby údajne zhodne tvrdili, že konajú v mene miestneho úradu, resp. mestskej časti.    

Mestská časť Bratislava - Lamač sa v plnom rozsahu dištancuje od tejto aktivity a zároveň kategoricky vylučuje akúkoľvek spojitosť mestskej časti alebo miestneho úradu s uvedenou záležitosťou. V prípade, ak už došlo z Vašej strany k úhrade uvedeného peňažného poukazu a udialo sa tak na základe skutočností, ktoré Vás uviedli do konania v omyle, obracajte sa na verejne známe kontakty p. poslankyne – tel. č.: +421 908 142 900, e-mail: gbizonova@gmail.com.  

 

Bratislava, dňa 10.05.2018                                                   Ing. Peter Šramko v. r.


 
 

Za obsah zodpovedá
webmaster

dnes je: 20.10.2019

meniny má: Vendelín

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka