Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Rekonštrukcia ulice PodhájVytlačiť
 

Napriek tomu, že Miestny úrad BA-Lamač nedostal oficiálnu informáciu z Magistrátu hl. mesta Bratislavy o začatí rekoštrukčných prác, sa v piatok 13.4. 2018 začala ďalšia fáza rekonštrukcie ulice Podháj. Práce na tomto úseku by mali podľa tabúľ trvať do piatka 27.4.2018.

Prosíme Vás, aby ste dodržiavali dopravné značenia a hlavne neparkovali na tejto ulici vo vyznačených dňoch. Práce vykonáva firma MBM-Group, s.r.o..

Zároveň bude obmedzená aj doprava MHD podľa oficiálnej stránky dpb.sk nasledovne:

Od 14. apríla 2018 bude prebiehať oprava povrchu komunikácie Podháj v úseku od zastávky „Bakošova“ po križovatku s Cestou na Klanec. Premávka bude presmerovaná do vnútorného jazdného pruhu. Od začiatku dennej premávky bude zastávka „Studenohorská“ obojsmerne zrušená. Zastávky „Podháj“ a „Klanec“ môžu byť operatívne počas prác premiestnené o približne 25 m. Linky 23, 30, 63, 123, 130 a N37 obojsmerne: neobslúžia stálu zastávku „Studenohorská“.


 
 

Za obsah zodpovedá
webmaster

dnes je: 21.1.2019

meniny má: Vincent

ÚvodÚvodná stránka