Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Lamač môže dostať nové detské ihrisko. Zahlasujte!Vytlačiť
 

zihadielko.jpeg

V lete vyrastie na Slovensku ďalších desať detských ihrísk Žihadielok, ktoré chce postaviť spoločnosť Lidl Slovenská republika. O to, aby nové detské ihrisko stálo aj v Lamači, môžeme všetci spoločne zabojovať.

 

Hlasovanie verejnosti bude prebiehať na stránke www.zihadielko.sk od 15.1.2018 do 28.2. 2018. Zverejnenie výsledkov bude v priebehu mesiaca marec.

 

Každé ihrisko Žihadielko je určené pre deti od 2 do 12 rokov. Bude mať rozmer 16 x 20 m a bude sa na ňom nachádzať osem herných prvkov. Zaujímavé je rozdelenie na dve zóny, ktoré odlíšia hracie prvky podľa veku detí (2 – 6 rokov a 6 – 12 rokov). Na ihrisku budú dva hrady, pieskovisko, kolotoč a hojdačky. Prostredie dotvoria veselé farby hracích prvkov a motívy s podobizňami Včielky Maje a jej kamarátov. Súčasťou ihriska sú aj lavičky a stojan na bicykle.


 
 

Za obsah zodpovedá
webmaster

dnes je: 20.2.2019

meniny má: Lívia

ÚvodÚvodná stránka